UKRYWAMY NIEDOSKONAŁOŚCI

Czasami nasza cera płata nam figle, a czasami z niedoskonałościami walczymy przez dłuższy czas. Oprócz odpowiedniej diety czy też pomocy dermatologa dodatkowym ratunkiem są kosmetyki. Dostosowane do naszego problemu i do naszej cery mogą zdziałać cuda.

Jeżeli borykamy się z przebarwieniami, popękanymi naczynkami czy mocnymi zasinieniami pod oczami, to z pomocą przyjdą nam kamuflaże. Na brązowe przebarwienie takie jak po zbyt mocnym opalaniu użyj fioletowego kamuflażu, na popękane naczynka czy czerwone krostki - zielonego, z fioletowymi zasinieniami pod oczami poradzi sobie kamuflaż w kolorze żółtym.

Kamuflaże to produkty bardzo mocno kryjące i wodoodporne, będziesz miała więc pewność, że nie tylko zakryją Twoje niedoskonałości ale też pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.

Interesującym produktem są też Mozaiki, które występują u nas w trzech wersjach kolorystycznych. Odpowiednio dobrane mogą one służyć jako bronzer czy rozświetlacz, a dzięki różnym kolorom dodatkowo zakryją drobne niedoskonałości. Oprócz tego ekstrakt z liści Aloe Vera zadziała nawilżającą i przeciwzapalnie.
Wszystkie kosmetyki AFFECT znajdziecie w sklepie internetowym Ale Piękna lub stacjonarnie w Bielsku-Białej na ul. 11 Listopada 60-62 w Pasażu Pod Orłem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © 2016 Affect Cosmetics .